.:: AKTUALITY :: Archiv ::.
  
   27.června 2003
   Dnes jsme do naší galerie umístili prvních 12 fotografií z akce Od útlaku ke svobodě, které zachycují první část celé akce a to část "Od útlaku". Bohužel z druhé části vlastní fotografie nemáme, jelikož Guru, autor těchto fotografií, se druhé části aktivně účastnil. Chtěli bychom tímto požádat všechny, kteří mají nějaké pěkné fotografie zachycující americké vylodění a následný boj s Němci, jestli by nám je nemohli zapůjčit k umístění na naše stránky. Předem všem děkujeme. Během příštího týdne na stránky ještě umístíme další sérii fotografií z této akce zachycující všechny čtyři tanky zapůjčené VHÚ Lešany, které byly pořízeny den před akcí.
   
   21.června 2003
   Od pana Jurana Michala jsme získali několik fotografií z akce Bailey's Bridge, které jsme se zúčastnili v květnu. Fotografie si můžete prohlédnout jako obvykle v naší galerii. Omluvte prosím horší kvalitu publikovaných fotografií.
  
   19.června 2003
   Na stránky jsme doplnili několik fotografií z Chodova 1945, které jsme získali od KVH Českoslovenští úderníci. Fotografie si můžete prohlédnout v naší galerii.
  
   17.června 2003 - !!! OMLUVA !!!
   Náš klub by se chtěl omluvit autorovi fotografií z akce Ořechov 1945. Při jejich umístění na náš web jsme opomněli umístit informaci o zdroji, ze kterého jsme je převzali. Náprava již byla zjednána a ještě jednou se Bojlerovi ze serveru GameZone omlouváme a děkujeme za pochopení.
  
   10.června 2003
   Na stránky jsme do sekce galerie umístili několik fotografií z dubnové akce Ořechov 1945, které se náš klub zúčastnil.
  
   21.května 2003
   Condor dopsal combat report z akce s názvem Bailey's Bridge, které jsme se, stejně jako loni, zúčastnili v hojném počtu, a hned vám ho předkládáme k přečtení.
  
   13.května 2003
   Condora, kterého navštívila nezvykle plodná múza, sepsal další combat report, tentokrát z námi pořádané akce Od útlaku ke svobodě konané 8.května v Praze Braníku a my vám jej okamžitě předkládáme k přečtení. Fotografie z této akce vám přineseme co nejdříve.
  
   12.května 2003
   Po více jak měsíci odmlky způsobené přípravami akce "Od útlaku ke svobodě", vám přinášíme dva combat reporty z akcí Ořechov 1945 a Chodov 1945, kterých jsme se zúčastnili.
  
   31.března 2003
   Po delší době vám přinášíme další článek, který se objevil v posledním čísle klubového časopisu "The Pepek Sailor". Článek "Pekelný les" popisuje boje 22.pěšího pluku 4.pěší divize v Hürtgenském lese, které se náš klub intenzivně věnuje.
   
   8.března 2003
   Dnes jsme zprovoznili stránky věnované vzpomínkové akci Od útlaku ke svobodě, kterou připravujeme ve spolupráci s KVH Gardekorps. Pro vstup použijte výše umístěný banner.
   
   18.února 2003
   Sekci galerie jsme dnes doplnili o několik fotografií z akce "Sněhová bouře", jejíž "combat report" jste si mohli přečíst nedávno. Omluvte prosím poněkud zhoršenou kvalitu fotografií.
  
   27.ledna 2003
   Dnes jsme do sekce akce umístili combat report z naší první letošní akce, která byla pojmenovaná "Sněhová bouře".
  
   22.ledna 2003
   Prvním letošním článkem umístěným na naše stránky je článek popisující službu kořistních sovětských tanků T-34 u německých jednotek během druhé světové války. Článek naleznete zde.
   Do sekce odkazy byl doplněn odkaz na KVH Beroun.
   
   3.ledna 2003
   Dnes bylo na naše stránky umístěno několik fotek z vánočního večírku. Najdete je v naší galerii.
  
   2.ledna 2003
   Na stránky jsme umístili Condorovu zprávu z vánočního večírku pořádaného KVH Gardekorps. Čtěte zde.
   
   15.prosince 2002
   Po delší době jsme do sekce akce umístili nový combat report a to z naší letošní poslední akce, která se uskutečnila v Hrádku nad Nisou.
  
   15.listopadu 2002
   Dnes jsme na naše stránky umístili nový článek popisující operace spojenců v Porýní od 15.září 1944 do 21.března 1945.
  
   30.října 2002
   Do sekce akce jsme dnes umístili combat report z cvičení v "Rocky domain" a do galerie umístili několik fotografií z této akce.
  
   16.října 2002
   Dnes jsme do galerie umístili opravdu zajímavý příspěvek. Jedná se článek s titulkem "Podivná armáda", ve kterém pan Václav Verner popisuje společnou cestu vlakem s "příslušníky" U.S.Army. Chcete-li se pobavit, pak vám tento článek vřele doporučujeme.
  
   14.října 2002
   Condor po kratší pauze sepsal "combat report" z akce "Road", která se uskutečnila na konci září. Report najdete v sekci akce.
  
   12.října 2002
   Guru intenzivně se zabývající akcemi britských commandos dokončil článek o operaci Frankton, během které Britové na kánoích pronikly do přístavu Bordeaux a poškodily zde několik rychlých obchodních lodí. Popis operace Frankton naleznete tradičně v sekci články.
  
   9.října 2002
   Během měsíce srpna se část členů vypravila na vodu. Než Condor napíše nějaký ten "combat report" můžete si prohlédnou v naší galerii alespoň několik fotografií z této akcičky.
    
   30.září 2002
   Jak jste si jistě všimli, tak jsme den zprovoznili novou, a snad i přehlednější, verzi našich stránek. S jejich zprovozněním vám přinášíme i military burzu, kde své soukromé inzeráty můžete vkládat ON-LINE!!! tj. nemusíte, jako u některých podobných off-line bazarů, čekat, až bude mít webmaster čas a inzerát vám na web umístí. Další novinkou na našich stránkách je v sekci články popis operace Chariot - útok commandos proti přístavu St.Nazaire v dubnu 1942.
   Doufáme, že se vám nová verze líbit.
  
   5.září 2002
   Guru napsal nový článek pro klubový časopis, který popisuje nájezd kanadských a britských commandos na francouzský přístav Dieppe uskutečněný 19.srpna 1942. Popis Operace Jubilee naleznete v sekci články.
    
   27.srpna 2002
   Condor konečně sepsal "combat report" o průběhu našeho letního výcvikového tábora. K přečtení a pro vaše pobavení je umístěn zde.
     
   7.srpna 2002
   Do sekce články jsme umístili nové dva články z klubového časopisu The 'Pepek' Sailor - Zimmerit a Panzergrenadieren
     
   30.července 2002
   Náš klub byl tento měsíc na letním výcvikovém táboře. Do galerie jsme umístili několik fotek, aby jsme se s vámi alespoň touto formou podělili o naše dojmy.
    
  16.června 2002
   Condor kdesi vyhandloval fotky z akce Bailey's Bridge a fotky pořízené z policejního člunu v průběhu akce Setkání na Labi. Ty nejzajímavější z nich jsme pro vás umístili do galerie.
  
   2.června 2002
   Do sekce akce jsme přidali "combat report" z akce Torgau
   

.:: Novinky ::.


Copyright © 2003-2010 2.RCT Praha. Všechna práva vyhrazena