.:: AKCE KLUBU :: V ROCE 2005 :: Okamžitá pomoc ::.

   Píše se rok 2027. Rusko a Čína násilím zabraly území bývalých států RVHP a Varšavské smlouvy. Vojskům NATO se s vypětím sil povedlo stabilizovat hranice a na okupovaných územích začaly operovat skupiny hnutí odporu ...
   Tak nějak začínal scénář naší akce, kterou jsme absolvovali v dnech 22. – 24.4. v prostoru nedaleko Kaznějova.
   Naším cílem bylo najít a zničit zaměřovací radiovůz PV3S a sebrat tajné dokumenty. Soupeře nám pro tento víkend dělal Peters a jeho british boy´s a Špejblfors Bidlo a jeho sqadra.
   Vyrazili jsme v pátek na dvě etapy.Průzkum vyrazil z Prahy odpoledne a my co děláme jsme jeli až okolo 20.00. Po dlouhé a úmorné cestě jsme konečně navázali spojení s druhou partou, plechová bouda „Juliny“ je perfektní radiová clona – slyšeli jsme se s Nikym na 1 km a to ještě blbě, a zajeli na místo tábora, už na "území nepřítele". Poslali jsme průzkum, bez výsledku a protože byla noc a tma, celá skupina zalehla pod dozorem hlídky k posilujícímu spánku. Byla zima jak o Vánocích.
   Ráno po probuzení a rozmrznutí se pěší průzkum vydal na toulky lesem,my, mobilní skupina čekali. Po několika relacích jsme se vozmo přesouvali k místu srazu. Snad náhoda či neznalost navigace tomu chtěla, že asi po ½ hodině naše dvě auta vjela přímo do tábora s radiovozem. Nastala oboustranná panika a my jsme naštěstí stačili vzít roha. Brali jsme ho tak rychle, že jsme dokonce vyjeli z prostoru akce. Po hodině čekání jsme se dovolali našim pěšákům, vyrazili za nimi a po menším bloudění jsme je našli. Po poradě padl návrh, že nejlepší bude vlítnout na radiovůz přímo z lesa a s muzikou. Odstrojili jsme z jeepů co nebylo třeba a vyrazili. Bylo to opravdu ve velikém stylu. Vlítli jsme do tábora v době oběda, a než se soupeř nadál byli jsme u "vejdy". Vypukla mocná palba ze všech stran a na všechny. Asi po 10 minutách bylo po všem. Vejdu jsme "zničili" ale dokumenty jsme nezískali. Bohužel všichni z naší skupiny při akci "padli", soupeři zbyli dva lidi. Docela plichta.
   Po obědě a hodině na recyklaci Žako docela mazaně ukořistil i ty tajné dokumenty (šlo o fotky z rekonstrukce vejtřasky) a my jsme se začali po anglicku z tábora vytrácet.
   Řekli jsme si, že to zkusíme ještě jednou. Já jsem vedl pěšáky s cílem zaútočit od západu a Dave auta s cílem dělat humbuk a odpoutat pozornost. Po hodinovém šlapání lesem jsme dorazili na výchozí bod, počkali na auta a šli zase do toho prsama. Samozřejmě, že se podle zákona schválnosti podělala většina kvérů, ale i tak jsme těm od konkurence zamotali hlavu. Nakonec, jako vždy, následovalo bratření a hodnocení. Soupeř jel domů a my ještě poseděli v jedné hospůdce, ale všem, až na výjimky nám padala hlava už tak v 22.00.
   Docela se akce povedla. Zablbli jsme si, soupeř asi taky a všichni jsme se ve zdraví vrátili domů.
   Takže Petersi a Bidlo – díky.

   :: Fotogalerie ::


Copyright © 2003-2010 2.RCT Praha. Všechna práva vyhrazena