.:: AKCE KLUBU :: V ROCE 2002 :: Výcvik v Rocky Domain ::.

    Na konci srpna jsme uspořádali menší výcvikovou akci v Rocky Domain, čili v Kamenném újezdě poblíž Lešan. V cca 10 hodin dopoledne se nás před klubovnou sešlo sice jen 6, ale nám šlo o to, trošku vyvenčit naše painballové zbraně. Condor se na poslední chvíli rozhodl, že vyvětrá i Julinu, což se setkalo s náležitým ohlasem.
   Když se všichni zúčastnění namačkali do Juliny, tak jsme vyrazili směrem na Rocky Domain. Během cesty jsme s výrazem ve tváři "jako by nic" minuli dvě policejní kontroly, jejichž případný zájem o technické osvědčení by nám nebyl příliš po chuti. Naším cílem byly staré opuštěné budovy v lese poblíž Kamenného újezdu, kam nás měl dovést Carlos. Jelikož ani Carlos přesně nevěděl, jak se přesně k budovám dostat, tak jsme si naší cestu zpestřili lehčím off-roadem.
   Po vybalení zbraní jsme se dali hned do "práce". Rozdělili jsme se na dvě skupinky - na útočníky a obránce, v poměru 4:2. Vždy po vyhlazení jedné ze dvou skupin, se jejich složení prohodilo, aby si každý mohl vyzkoušet oba druhy boje na vlastní kůži. Když jsme se takhle prostřídali všichni, tak jsme se sbalili a vyrazili na menší občerstvení do hospůdky v Kamenného újezdu.
   Když se všichni "posilnili", tak jsme pod velením Mirka vyrazili do bývalého vojenského prostoru v blízkosti letiště Točná, kde jsme si chtěli ještě trošku zastřílet v opuštěném protileteckém krytu. Po příjezdu na místo, jsme tam potkali s policejní hlídkou, která tam prováděla kontrolu, zda se tam nepřipravuje nějaká nepovolená techno-párty.
   Zde jsme si hodili ještě jednu akcičku a potom jsme, všichni lehce zmožení (pravděpodobně obědem), vyrazili směrem k domovu. Během cesty zpět, jsme na sebe sebe upoutávali pozornost Julinou, které střílel výfuk, čímž jsme na lesních silničkách plašili báby s roštím na zádech a důchodce na zdravotní procházce.

   Zapsal Guru

   :: Fotogalerie ::.
  


Copyright © 2003-2010 2.RCT Praha. Všechna práva vyhrazena