.:: AKCE KLUBU :: V ROCE 2002 :: Vánoční večírek ::.

Hádej, hádej, Hansi !!!    Jako každý rok pořádá spřátelený KVH Gardekorps vánoční večírek,kde se utužují vztahy a navazují nová přátelství. Tento rok došlo ke změně, večírek se nekonal v klubu CI5, ale v klubu Varta v Horních Měcholupech, což s sebou přineslo problém s dopravou tam a hlavně zpět.
   Já jsem dorazil na místo akce okolo 19.30,ostatní o něco později. Nutno podotknout že naše letošní účast byla slabší než loni a předloni. Dost z nás dalo přednost jiným akcím než posezení s kolegy.
Zpestřením večera byla soutěž jednotlivých klubů v různých military disciplínách jako g.Custer, šerm a házení kostek po policistech. Zde mariňáci opět excelovali a po zápolení jsme si odnesli hlavní cenu, bednu šampaňského, ze které zbyli jen tři lahve. Ostatní místopředseda Lebros rozbil, doufám že náhodou. 
   V průběhu večera se také konala tombola místo obvyklé dražby.Já osobně jsem zakoupil 15 lístků a vyhrál plukovnický kabát bývalé ČSLA, knihu o ničem a plakát z Braníka (mám doma ještě tři). No tombola je tombola. 
   Po ukončení hudební produkce se část naší bandy přesunula na diskotéku Klec, kde jsme budili úžas, co že se to děje a po pár hodinách jsme probudili Mika (jako každoročně) a odjeli taxánem domu. Nevím jak ostatní, ale já byl po všech těch frťanech prepitý a aj prejásaný. Ráno bylo opravdu velmi velmi krušné.
   Takže dík organizátorům a zase za rok „huňá múúf“.

   Zapsal Condor

   :: Fotogalerie ::.
  


Copyright © 2003-2010 2.RCT Praha. Všechna práva vyhrazena