.:: AKCE KLUBU :: V ROCE 2002 :: Sněhová bouře bez sněhu ::.

Tak co Miku, už jdou?   19. ledna jsme v počtu pěti lidí vyrazili do Vimperku, kde jsme měli dělat terče pro bandu výsadkářů. Akce jsme se účastnili na žádost Dana Marka.
   Po zmatcích v organizaci jsme se ráno sešli už v 7.30 u CI5 a vyrazili. Po úmorné jízdě po neudržovaných silnicích jsem dorazili na letitě ve Strunkovicích, kde byl sraz. Čekalo se na lepší počasí, které přišlo okolo poledne. Výsadkáři naskákali do letadla, my do aut a jeli na zónu dopadu.
   Tam jsme vytyčili kříž a po zhlédnutí seskoku se vydali hledat nějaké místo, které by se dalo ubránit. Pochod v hlubokém sněhu byl dost vysilující, ale po chvilce hledání jsme našli starý domek ve kterém jsme zůstali.
   Výsadkáři stále nešli a nám byla řádná zima. Až okolo 15.00 se na cestě objevil houfek figurek v bílém. Zaujali jsme bojové pozice a čekali na útok. Nepříteli se moc nechtělo a tak jsme ho trochu popošťouchli. Ve stále větším mrazu jsme se bránili palbě výsadkářů až nás nakonec dostali. Při poměru sil 3:1 to byla pro nepřítele dost ostuda. Mike si udělal čárku, když se mu jeden výsadkář zblízka podíval do hlavně a on ho jednou ranou změnil v havajského domovníka.
   Po reorganizaci se část nepřátel přidala k nám a my na ten kopec zaútočili znovu. Tentokrát bylo více obránců, ale nakonec neměli šanci.
   To se už začalo stmívat a tak byla akce ukončena.
   Cestu domů nám zpestřoval Švéd svými sexuálními zážitky a celý ten dlouhý den jsme ukončili v Kotelně u několika piv a grogů.
   Akce to nebyla zlá jen i nezamrzající pumpy přestávaly ve večerním chladu fungovat.
   Všem, kdo jeli patří dík, a zase v příští válce.
   Ta by se měla uskutečnit 15.–16.2. v prostoru Milovic. Jednalo by se dvoudenní pochod s přepady a cílem by bylo probudit se ze zimního spánku.

   Zapsal Condor


Copyright © 2003-2010 2.RCT Praha. Všechna práva vyhrazena