.:: AKCE KLUBU :: V ROCE 2001 :: Válka s loky ::.

(aneb Gardekorps proti nám podruhé)

    Na revanš za únorovou akci jsme se s Garďákama opět srazili, tentokrát na našem písečku,v paintballu.
   Akce byla původně zamýšlena jako malá komorní střílenice, ale po oznámení termínu se začala zvrhávat v tankovou bitvu u Kurska. Od nás jelo celkem 20 lidí, od soupeře 18.
   V úterý před odjezdem nastala krize. Bylo špatné počasí (deprese), já zapomněl doma před brífingem mapu a nepovedlo se nám naplnit bomby. Nakonec se vše zmáklo, bomby nám vyměnili v krámě a počasí se taky trochu umoudřilo. Dodatečně jsme si uvědomili, že akci pořádáme 20.dubna a tak jen přetrvávaly obavy z možné konfrontace s policií nebo s anarchisty.
   V pátek v 20.00 jsme se sešli v CI5, kde jsme budili zaslouženou pozornost. Po několika pivech jsme se přesunuli na nádraží a v 21.20 vyrazili na Srbsko, kam jsme dojeli asi v 22.00. Pak nastaly problémy.
   Pavel Kmoch nás hnal neskutečným tempem přes lesy a pole. Copak, jeho lidé nesli dost lehké bágle, ale někteří z našich s našimi ranci, bombami a zbraněmi vražedné tempo dvanáctikilometrového pochodu prostě nestíhali.
   Morálka upadala a i já sám jsem měl menší krizi. Kmoch nám sice sliboval, že na místě se dá spát v relativním suchu, ale po příchodu na místo noclehu byla v jeskyni voda a tak nám nezbylo než spát venku.
   Ráno odhalilo hezký obrázek. Zima, déšť a v lomu se na různých místech povalovaly spací pytle, ze kterých vylézali zmrzlí a zmoklí vojáci USMC a Varšavské smlouvy.
   Po poradě jsme se rozhodli akci odvolat. Skupinky se postupně rozcházeli a jejich cílem byly Zdice, kam po zmatcích dorazili skoro všichni.
   Pak následoval už jen přesun do Prahy a v CI5 jsme vše završili.
   Akce se pro velký úspěch bude opakovat v červenci nebo v srpnu.

   Zapsal Condor


Copyright © 2003-2010 2.RCT Praha. Všechna práva vyhrazena